Samuell_ Admin


Zde nejsou žádné příspevky.


Samuell_

Samuell_


  • Registrován: Před 2 lety
  • Poslední přihlášení: Před 6 dny
  • Zobrazení profilu: 717
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.

Fórum


Nejnovější příspěvky

Ahoj,

děkujeme za žádost o unban, chválim že to řešíš přes fórum a né přes discord. Žádost se akceptuje cením přístup a doufám, že se už to nebude opakovat, dávej si na ten účet víc pozor.

Před 1 měsícem

Ahoj, děkujeme za tvou žádost.

Schválně nechávame žádost dlouho bez odpovědě, aby sme zistili změny chováni, přístupu a aktivity před a po přidaní přihlášky a vyvarovali se tak krátkodobé motivaci se stát členem Ateamu. 

Vzhled a strukturu žádosti chválim, je to moc hezky spracované, akorát mě triggrují ty čáry mezi každým řádkem, mohls to dát na každej druhej řádek :D.
Takjo, a tady končíme s chválama. Co se týče aktivity.  Začal si u nás hrát 16.1.2021, což je měsíc dozadu, kde si nahral za měsíc 5 dní, to je hezký a cením to, no měsíc na servru je málo na to, aby si se hned ucházel v ateamu. To, že podmínka je 5 dní, nemusí hned znamenat, že hitneš 5 dní a jedeš do AT. Tady dávame přednost hráčum, co tady hrají dýl, bavíme a známe se s nima a víme, že je na nich spoleh.

Další věc, za poslední týden tam máš nahránou jenom hoďku a půl, za 2 týdny od podaní žádosti nějakých 5-6 hodin. To je málo. Deme dál. u tvýho chováni si nejsem úplně jistej. Moje první zkušenost s tebou byla, když servr byl pár dní vyplej a ty si se furt ptal kdy to pojede a nestačili ti informace, který poskytoval A-team. Ale abych ti tolik nekrivdil, chováš se víceméně normálně a nejsou s tebou moc problémy, ale tých mínusu je tam prostě moc.
Takže tvoje žádost se zamíta, každopádně budeme rádi, pokud budeš u dás dál hrát a možná to můžeš zkusit později. 

Před 3 měsíci

Ahoj, grief se stal u hráče Janek_OwO v jeho nether hubu, kde řešíme nějakej grief skoro každý den, tak už třestám automaticky když tam něco chybí. U tebe tam bouchlo TNTčko pokud správně pamatuju. Omluvu příjmam, žádost u unban se schvaluje.

Před 4 měsíci

HOTOVO

Před 5 měsíci

Čáu, zbýva ti už jen 21 dní, tak se můžeme dohodnout na skrácení na týden. Nehlídal sem v tom dungeonu jestli jdete pryč nebo jestli si tam dávate home, protože sem vám důvěřoval, co evidentně byla chyba. Šlo všechno vyřešit normálně, ale nevadí, snad se už poučíš. 
Takže, ban skracuju na týden.

Před 6 měsíci

Partneři

Hlasování