xXmathysekXx Hráč


Zde nejsou žádné příspevky.


xXmathysekXx

xXmathysekXx


  • Registrován: Před 2 lety
  • Poslední přihlášení: Před 28 dny
  • Zobrazení profilu: 234

MOTO

Až přijde válka, já budu stát v čele.


Fórum


Nejnovější příspěvky

V textu je zmíněno, že jsem omylem několikrát vyhrožoval banem, ale neměl jsem v úmyslu někomu něco říkat. Pouze jsem si z něj omylem střílel, protože utíkal před mým darem. Sám můžete vidět, že jsem žadnému adminovi nebo modovi nenapsal.

Před 1 měsícem

Dobrý den, dnes jsem přišel po dlouhé době na server, pozdravil jsem zvířátka a šel jsem si vybrat dija ze svého malého skromného obchůdku.

Při otevření první truhly s výplatou jsem si všiml, že mi asi přidali. Vykulil jsem oči a pusu otevřel dokořán "WAU TIVOLE TOLIK DIJA", pomyslel jsem si a hned mě napadlo: "DYK MORE CO KDIBICH SE ROZDELIL STEJNE TU MOC NEHRAJU JAJ". Opravdu se mi ta myšlenka zalíbila, ale nezapomeňme, že není důležitý nápad, ale čin. Dal jsem se do práce! Začal jsem tedy vykupováním suva-marketu, abych udělal tvrdě pracujícím lidem radost, bohužel po chvíli radostného poskakování mezi obchody jsem všechno vykoupil: "HAHA DYK TI BUDOU MIT RADOST :))", řekl jsem s pýchou. Co bude dál? Jak mohu dále pomoci nemohoucím hráčům na tomto nekompromisním serveru, ve světě plném monster, v době kdy vládne COVID, co jen může človíček složený z kostek udělat? "CHAS KAR ROZDAM JESTE VIC DIJA", nejdřív jsem myslel, že to byl výborný nápad, ale ukázalo se to býti mojí osudovou chybou. Potkal jsem 2 hráče a začal po nich házet diamantové kostky, když tu náhle se stalo něco neobvyklého, oba se otočili a začali utíkat! "MORE BER BER NEBOJ SE TOHO HAHA", křičel jsem na ně z povzdálí. Oba dva stále utíkali, nechtěli zastavit. Udělal jsem chybu, běžel jsem tvrdohlavě za nimi, smál jsem se a z pusy mi omylem několikrát za sebou uletěla věta: "BER TO SNAD SE NEBOJIS BANU HAHHA, DOSTANES BAN". Ačkoliv jsem tyto věty řekl omylem, věděl jsem že byly myšleny jako nevinný vtípek, nikdy bych je za svoje dija nenahlásil, nejsem přeci vrah, chtěl jsem jen pomoct. Úsměv mi z tváře náhle zmizel, když se připojila senpay a dala mi bez varování ban na 30 dní.

Tímto bych se chtěl srdečně omluvit za svou tvrdohlavost a srdce ze zlata, které byly v kombinaci s nepovedeným žertíkem zkázou mé kariéry minecraftového hráče, a zároveň poprosit o unban nebo alespoň zkrácení trestu. Píši tuto omluvu se slzami v očích a slibuji, že už se to nebude nikdy opakovat.

S láskou xXmathysekXx

Před 1 měsícem

Nevím, kde endermite původně byl, to se přiznám, možná kvůli tomu jsem to opravoval asi 3x, tak jsem si tipnul. Hlavně původně včera kamarádovi Bejk2 nějak z farmy vypadnul vozík s endermitem a psali jsme to Dankovi, který byl jediný online a řekl nám ať to opravíme sami, že je to vanila a naše starost, to se ho klidně zeptej. Za ty koberce se omlouvám to klidně vrátím ale snažil jsem se je tam vrátit.

Opravdu by mi k ničemu nebylo to griefovat, když to sám používám a ani tam není nic vzácného.

 

 

Před 7 měsíci

Dobrý den, dnes jsem dostal ban za grief ender farmy, ale negriefoval jsem, spíš právě naopak jsem ji asi 3x opravil po tom co se despawnula nebo zmizela ta malá ender krysa, na kterou agrují endermani. Během opravy jsem se vystavil nahoru a pak abych dostal krysu na správné místo (s minecartem) jsem zničil několik koberců, které jsem ale po opravě vrátil na původní místo. Sám jsem enderfarmu používal a opravdu nemám důvod ji jakkoliv ničit. Pokud se něco ztratilo tak to rád vrátím,

S láskou mathysek

Před 7 měsíci

Dobrý den, chápu vaše rozhodnutí, ale opravdu jsem to neotevíral naschvál nebo za účelem ublížení, ale ani jsem si neuvědomil, že jsem něco takového udělal, každopádně si budu dávat větší pozor.

Před 7 měsíci

Partneři

Hlasování